sobota 14. ledna 2017

Postřehy z posledních dní

Právě dorazil můj spolubydlící. Ano, je to kluk. Jmenuje se Stephen, je z Toronta a vypadá velmi solidně. Docela jsem si oddychla, trošku jsem se bála, že to dopadne nějak špatně haha. Je tady teď jen přes noc a pak se vrátí až příští víkend a doveze nádobí, jupí! Zrovna je v supáči se svou kámoškou / holkou, která přijela s ním. Ptali se, jestli něco nechci, tak jsem si poručila velký ledový čaj, ať se s ním nemusím tahat haha.


Byli jsme dneska bruslit v parku. Dorazili jsme právě, když byl led rolbován, takže prvních pár minut bylo o hubu. Pak jsem ale dokázala probudit své úžasné bruslařské schopnosti a bylo to jen samé "jaktože umíš tak dobře bruslit????" hahaha. Myslím, že docela zásadní problém všech ostatních exchange studentů byl, že neměli skoro vůbec utažené brusle. Kdybych to měla jako oni, tak by mi to taky moc nešlo. Ještěže vím, jak si uvázat brusle, díky tati!
Teď odpočívám a za chvíli vyrážím na Potluck Dinner. Štrůdl jsem nakonec nepekla, protože spoustu lidí má v plánu přinést nějaký dezert (je jasné, že můj by byl nejlepší, ale o to by to bylo horší - třeba by na mě ani nezbylo!) a tak jsem koupila v supáči francouzský špenátový koláč quiche a čau.


Hrozně se mi líbí místní auta. Tyhle trucky. Jednoho krásného dne si koupím takový truck a budu králem silnic. A ano, po sněhu ani památky.

A taky se mi hrozně líbí tahle old school píseň:Ve středu nám měla končit hodina v 9 večer, ale skončila 6:30 a tak jsme vyrazili do baru (který je přímo na kampusu) a tam hrál nějakej šedivej stařeček tenhle styl písní na kytárku a všichni studentíci zpívali s ním a třeba i bouchali do stolu do rytmu, bylo to hrozně super.

Dneska v buse mi jedna holka pochválila boty - posílám další díky, lásku a vřelé pozdravy do Lískovce!

A na zpáteční cestě taky v buse mi další holka pochválila bundu - což jsem měla obrovskou radost, protože podle mě už vypadá dost příšerně!

Žádné komentáře:

Okomentovat